Ratiņi paredzēti zīdaiņiem līdz 6 mēn. vecumam. Komplektā ietilpst: ratu rāmis, iepirkumu grozs, sedziņa, matracis, spilventiņš, ūdensnecaurlaidīgs jumtiņš, 5 punktu drošības josta, ratu maiss.
Ratiņi bērniem no 6 mēn. vecuma līdz 5 gadiem vai 22kg. Ar skatu pret pasauli. Komplektā ietilpst: ratu rāmis, iepirkumu grozs, 5 punktu drošības josta, ūdensnecaurlaidīgs jumtiņš, ratu maiss. Ratiņus iespējams izlaist guļus pozīcijā.

Babyzen YOYO dvīņu rati/rati diviem

REZERVĒT

Kompaktākais divu bērnu transporta risinājums! Ļoti viegli manevrējams. YOYO savienojums savienojas ar abu veidu YOYO² ratiņiem ar vienu klikšķi, un tam ir tāda pati salokāmā sistēma. 

Uz šiem rāmjiem iespēja izvēlēties jebkuru krāsu, jebkuru YOYO modeli (YOYO 0+ vai YOYO 6+).

Lielisks risinājums dvīņiem vai diviem bērniem, kuriem nepieciešams pārvietoties ratiņos kopā.


image0__43_.jpeg

CYBEX COYA 

REZERVĒT

Īpaši kompakti ceļojumu ratiņi, kas garantē greznību no izlidošanas līdz ielidošanas brīdim. Coya var salocīt dažu sekunžu laikā līdz izmēram, kas ir saderīgs ar lidmašīnas rokas bagāžu, lai ceļojums būtu vieglāks.

  • No dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam;
  • Bērna svars: maks. 22 kg;
  • Izmēri izvērstā stāvoklī: Garums 79cm, platums 44 cm, augstums 105 cm,;
  • Izmēri salocītā stāvoklī: Garums 18 cm, platums 44 cm, augstums 52 cm, svars 6,6 kg.

Mūsdienīgiem vecākiem radītais Coya ir Cybex pirmie īpaši kompaktie pastaigu ratiņi, kas apvieno ikonisku dizainu un augstākās klases funkcionalitāti. Tos var salocīt dažu sekunžu laikā, tie ir viegli un ar rokas bagāžai piemērotu izmēru - tie ir Jūsu ceļojumu kompanjoni.

CYBEX BEEZY

REZERVĒT

Iespēja izīrēt CYBEX BEEZY pilsētas un ceļojumu ratiņus. No dzimšanas (atlaisti guļus pozā), līdz 4 gadu vecumam (22kg).

*Šos ratiņus NAV iespējams ņemt līdzi lidmašīnas salonā.

Ergonomiska guļus novietojuma pozīcija. Saliekami ar vienas rokas kustību. Pielāgojams kāju balsts un barjera. Visu riteņu amortizācija. XL izmēra jumts ar UV50+ saules aizsardzību.

Izmēri salocītā veidā: 58 x 43 x 26 cm (NAV rokas bagāžas izmērs)

Svars- 8,1 kg